Paslakazan Nasıl Çalışır ?

 

 

      Paslakazan.com platformu, üyelerine farklı bir gelir ortaklığı modeli sunarken bir yandan da markalara bir çok farklı reklam ve pazarlama yöntemiyle ulaşamayacağı kitleleri kazandırma amacıyla 2017 yılında kurulmuştur.

      Kısa sürede sosyal medya ve kulaktan kulağa gezen fısıltılarla reklam yapmaksızın 2000 üyeyi aşmıştır. Platformun 2018'de yenilenen arayüzü ve mobil uygulamalarıyla yıl sonu tahimini üye beklentisi 200.000 üyedir.

      Paslakazan.com "basit güzeldir" felsefesinden yola çıkarak markalar ve marka temsilcileri arasında köprü vazifesi görmektedir. Paslakazan.com üyeleri çevrelerinde çeşitli alanlarda hizmete ihtiyacı olduğunu bildikleri yakınlarını paslakazan platformu üzerinden kolayca markalara paslayabilir , satışla sonuçlanan paslamaları için gelir elde edebilirler.

     Platformun bir diğer amacı ise , üniversite öğrencileri başta olmak üzere ek gelir sahibi olmak isteyen herkesin internet üzerinden dolandırılmadan ve herhangi bir sermaye yatırmaksızın markalar aracılığıyla güvenli bir ek gelir yaratabilmesini sağlamaktır.

     Paslakazan.com üyelerinden asla para talep etmemektedir.

     Üyeler internet,alarm,gsm hattı, Tv platformu gibi pek çok alanda, İlgili markanın sayfasındaki paslama formuna aranmasını istedikleri kişi veya kişilerin ad-soyad ve iletişim bilgilerini kaydeder, kaydedilen talep formu ilgili markaya ulaştırır, markanın satışı gerçekleştirmesi halinde yine platform üzerinden üyelerin kazancı yatırılır. Tüm satış süreci boyunca üyeler "pasla işlemlerim" menüsünden süreci an an takip edebilir. Ayrıca platform aşama aşama üyelerini yaptıkları her paslama işlemi için mail yoluyla da bilgilendirmektedir.

Paslakazan.com olarak sizide aramızda görmekten mutluluk duyarız.