Üniversite Öğrencileri için Para Kazanma Fırsatı!

Bu devirde üniversite okumak kolay değil:)  Bir yandan bitmeyen dersler , devam zorunlulukları, vizeler ,finaller, bir yandan kampüs ortamının bir daha asla ele geçmeyecek güzelliklerini yaşayabilmek...

Parasız olmuyor!

Okurken çalışmaksa her ne kadar kulağa hoş gelsede, ders çıkışlarında bir nefes alıp arkadaşlarınla cafede,parkta biraz zaman geçirmektense koşturarak o yarı zamanlı işe gitmek ,geç saatlere kadar çalışmak,ertesi gün o ilk dersi kaçırmamak kolay değil. birde vize /final dönemleri var tabi.

Aranılan o part-time işi ise bulmak hiç kolay değil. Esas üzüntü veren ise bir çok gencin okul ve para kazanma zorunluluğu arasında sıkışıp bir tercih yapmak zorunda kalması:(

Üniversite Öğrencileri bu fırsat tam size göre!

mesai yapmadan okuldan arta kalan zamanlarda sevdiğiniz ve bildiğiniz markaları çevrenize önererek hatrı sayılır bir kazaç elde etmek hiçte fena olmazdı öyle değil mi ? 

Cep telefonunuzda Paslakazan.com mobil uygulamasına girerek yada herhangi bir internet cafeden paslakazan.com 'u ziyaret etmeniz, hattını değiştirmek isteyen, evine internet almak isteyen, araç kiralamak isteyen bir arkadaşınızı yada evine alarm taktırmak isteyen bir yakınınızı hemen markalara paslayarak para kazanabilirsiniz. 

Bir çok seçkin markanın yer aldığı Paslakazan.com üniversite öğrencilerine dilediği yerde dilediği zaman para kazanma fırsatı sunuyor.

Hemen paslakazan.com'a gel markalara gözat , arkadaşlarını çevreni uygun gördüğün markaya pasla markalar satsın sen para kazan.